Dnes je pátek 7. srpna 2020. Svátek má Lada. Jsou hlavní prázdniny. Školní rok začne za 25 dní.
Úkoly Projekty Dokumenty Školní rok Naše škola Výročí 90 let

Předvánoční období ve školním klubu

Máme tady skoro pololetí. Toto uteklo, tedy aspoň nám ve školním klubu. Bylo toho moc, od září do ledna pořád něco.

Školní klub nám opět zdobí naše paní, tentokráte má šaty plné hvězd. Žáci strávili mnoho času plánovanou četbou a výrobou a přípravou vánočních dekorací na školní jarmark. Prostor na chodbě vyplnily obrázky nebe a pekla, na čertíky už jsme velcí... V prosinci nám nástěnku zdobil adventní kalendář s úkoly, které děti plnily s nadšením.

Lenka Oulehlová, vychovatelka

ZŠ Morkovice | 2019-2020