Dnes je neděle 24. května 2020. Svátek má Jana. Hlavní prázdniny budou za 38 dní.
Úkoly Projekty Dokumenty Školní rok Naše škola Výročí 90 let

Kouzlení v prvních a pátých třídách

Každý si jistě pamatuje, jak je čekání na Ježíška dlouhé a nekonečné. Nám, prvňákům, tento čas ve čtvrtek 19. 12. zpestřila dvojice kouzelníků, kteří nám předvedli hned několik kouzel a dokonce nás některá i naučili. Nakonec kouzelníci pro velký úspěch potěšili i žáky pátých tříd.

Srdečně děkujeme Viktorovi, Pavlovi a paní Růžičkové a těšíme se brzy zase na viděnou.

Prvňáci a páťáci

ZŠ Morkovice | 2019-2020