Dnes je čtvrtek 20. června 2019. Svátek má Květa. Hlavní prázdniny budou za 9 dní.

Poděkování Rodičovské akademii

Na tomto místě bych chtěla jménem svým, jménem školy, zaměstnanců a hlavně žáků poděkovat aktivním členům Rodičovské akademie. Svým neuvěřitelným elánem a zapálením organizují skvělé akce, které nás nejenom baví, ale také pomáhají škole krýt náklady na různé radosti pro naše žáčky.

V tomto školním roce byl novinkou bleší trh, který doufáme, že se ujme a zkusíme jej zopakovat. (Proto staré a nepotřebné věci nevyhazujte, můžou ještě někomu udělat radost).

Jarmark se svou kavárnou, krásnými výrobky a besídkami, při kterých nezůstalo jedno oko maminek, babiček a tet (protože chlapi přece nebrečí:-) suché, byl prostě úžasný. Nejen, že to byla skvělá akce, ale přispěla škole také pěkným výdělkem. Bylo to neuvěřitelných 43 tisíc korun.

Rodičovská akademie teď chystá na březen 2. ročník plesu a pak na červen 2. ročník akce Z pohádky do pohádky. Pokud byste chtěli s organizací těchto akcí pomoci, budeme jen rádi. Přijďte, pište, volejte:-)

Rodiče - ještě jednou velký dík!

Mgr. Jana Teriaki, ředitelka školy

ZŠ Morkovice | 2018-2019