Dnes je sobota 18. srpna 2018. Svátek má Helena. Jsou hlavní prázdniny. Školní rok začne za 16 dní.

Soutěž v luštění Sudoku

V tradičním termínu již podvanácté uspořádal kabinet matematiky pro naše žáky soutěž v luštění Sudoku. Poslední vyučovací den kalendářního roku 2017 usedlo do lavic celkem 24 soutěžících.

Všichni se do poslední chvíle snažili doplnit prázdná políčka poloprázdných soutěžních tabulek. Ne všem se to podařilo. Ale i tak oceňujeme snahu každého soutěžícího, který se o to alespoň pokusil.

Nejlépe se dařilo v kategorii žáků 8. a 9. ročníku Janu Dvořákovi, Lukáši Dopitovi a Lence Suchánkové. Nejlepšími řešiteli v kategorii 5. a 7. tříd se stali Vilém Hrušák, Michaela Kolářová a Lucie Bayerová.

Všem soutěžícím k jejich výkonu blahopřejeme a děkujeme jim za zájem o tuto soutěž. Zároveň děkujeme naší dlouholeté kolegyni paní učitelce Janě Pešákové za pomoc s organizací soutěže. Zvláště pro soutěžící žáky devátého ročníku byl dnešní den jistě svátečním, protože měli po delší době možnost setkat se a pohovořit se svou dnes již bývalou paní učitelkou matematiky. Ještě jednou všem děkujeme.

Mgr. Radek Strnadel