Dnes je středa 26. června 2019. Svátek má Adriana. Hlavní prázdniny budou za 3 dny.

Předvánoční tvořivá 3.A

Předvánoční čas jsme si ve 3.A zpestřili soutěží o nejhezčí vánoční ozdobu. Do soutěže se zapojili všichni žáci a opravdu jim při výrobě kreativita nechyběla. Kromě žáků v soutěži hlasovali i rodinní příslušníci na naší vánoční besídce.

Absolutní vítězkou se stala Ela Dostalíková a na předních příčkách se dále umístil Alexej Čecháček a Kryštof Gloza. Ocenění a pochvala ovšem patří všem, kteří se do soutěže zapojili.

Dále jsme se rozhodli vrátit zašlou slávu psaným přáním a vánočním pozdravům. V hodinách pracovních činností jsme si vyrobili přáníčka, která jsme v češtině doplnili psaným veršovaným vzkazem. Pak už jen dopsali adresu, nalepili známku a hurá do poštovní schránky. A abychom radost udělali i jinde, poslali jsme i přání do několika domovů pro seniory. Krásné Vánoce, úsměv a pevné zdraví po celý nový rok přejeme.

žáci 3.A

Předvánoční tvořivá 3.APředvánoční tvořivá 3.APředvánoční tvořivá 3.APředvánoční tvořivá 3.APředvánoční tvořivá 3.A
ZŠ Morkovice | 2018-2019