Dnes je pátek 7. srpna 2020. Svátek má Lada. Jsou hlavní prázdniny. Školní rok začne za 25 dní.
Úkoly Projekty Dokumenty Školní rok Naše škola Výročí 90 let

V 1.A jsou školáci jak se patří

První pololetí už jde pomalu do finále a žáčci z 1.A sklízí první úspěchy ve škole. Během prvních školních měsíců jsme toho už hodně zažili a také se naučili. Počítáme s přehledem do pěti, čteme první krátká slova a věty, rádi si povídáme o všem kolem nás a čas strávený společně nás těší.

S našimi patrony z 9.A jsme prožili první dny ve škole, Halloween i Mikuláše a děkujeme za podporu a přátelství. Prvňáčci stále rádi vzpomínají na mateřskou školku a jsme rádi, že jsme některé aktivity mohli realizovat společně. S MŠ Pornice jsme vyrazili do kina a s MŠ Morkovice si užili skákací hrad a vánoční koledu. Poslední týden před Vánoci se těšíme na školní divadlo, besedu o Číně a možná přijde i kouzelník.

Krásný čas adventní a jen to dobré po celý nový rok přeje všem celá 1.A.

Mgr. Kristýna Ludíková

V 1.A jsou školáci jak se patříV 1.A jsou školáci jak se patříV 1.A jsou školáci jak se patříV 1.A jsou školáci jak se patříV 1.A jsou školáci jak se patříV 1.A jsou školáci jak se patříV 1.A jsou školáci jak se patříV 1.A jsou školáci jak se patříV 1.A jsou školáci jak se patříV 1.A jsou školáci jak se patříV 1.A jsou školáci jak se patříV 1.A jsou školáci jak se patříV 1.A jsou školáci jak se patříV 1.A jsou školáci jak se patří
ZŠ Morkovice | 2019-2020