Dnes je pátek 7. srpna 2020. Svátek má Lada. Jsou hlavní prázdniny. Školní rok začne za 25 dní.
Úkoly Projekty Dokumenty Školní rok Naše škola Výročí 90 let

Předvánoční čas v 5.B

Minulý týden proběhl na naší škole tradiční předvánoční jarmark s malým překvapením pro rodiče a my jsme se na tuto akci v průběhu celého listopadu pečlivě připravovali. Začali jsme pečením perníků a lineckého cukroví, vařením zázvorového sirupu, sušením jablíček a pečením ovocného čaje.

Pokračovali jsme zdobením perníků, slepováním lineckého, dále výrobou rekvizit a nácvikem malého vystoupení na píseň Trezor od Karla Gotta. Vše bylo završeno výzdobou třídy a přípravou svátečního posezení pro rodiče. Besídka byla moc fajn a dokonce si s námi zatancovali i rodiče a prarodiče! Takže v naší třídě není žádná nuda!

Tímto bychom chtěli poděkovat naší paní asistentce A. Tesařové za kulinářské umění – výborné sirupy a pečený čaj, paní úřednici M. Malé za pomoc při skládání slavnostních ubrousků a žáku 5.A - Matěji Rusnákovi za vysvětlení tvorby velkých papírových vloček.

Žáci 5.B a tř. uč. Lenka Foltýnová

Předvánoční čas v 5.BPředvánoční čas v 5.BPředvánoční čas v 5.BPředvánoční čas v 5.BPředvánoční čas v 5.BPředvánoční čas v 5.BPředvánoční čas v 5.BPředvánoční čas v 5.BPředvánoční čas v 5.BPředvánoční čas v 5.BPředvánoční čas v 5.B
ZŠ Morkovice | 2019-2020