Dnes je pátek 30. října 2020. Svátek má Tadeáš. Jsou podzimní prázdniny.
Distanční výuka Projekty Dokumenty Školní rok Naše škola 2020-2021

Emil Open 2020

Ve dnech 16. až 18. 9. 2020 soutěžil za naši školu Martin Polišenský z 9.B v Brně na Evropských hrách handicapované mládeže Emil Open.

Sluncem zalitý stadion a úsměvy na tvářích i v srdcích sportovců rozsvítily radostí dětské tváře, zažili jsme napínavé soutěžení plné odhodlání a povzbuzování všech všemi. Odměnou za vynaložené úsilí byl pro sportovce úsměv, povzbuzení maskotem Emilem i cenné medaile.

Marťa letěl jako vítr a v běhu na 50 m získal 2. místo, v hodu míčkem vysoutěžil 1. místo a s partou kamarádek ve štafetě na 400 m získali krásné 4. místo.

I když vzhledem k současné epidemiologické situaci byla velmi přísná hygienická opatření, závody a hlavně setkávání s lidmi, kteří to nevzdávají, bylo moc fajn.