Dnes je sobota 5. prosince 2020. Svátek má Jitka. Vánoce budou za 18 dní.
Distanční výuka Projekty Dokumenty Školní rok Naše škola 2020-2021

Podzim ve školní družině

Začátek školního roku děti ve školních družinách trávily hlavně na čerstvém vzduchu. Před školou jsme malovali křídami písmena a na zahrádce jsme uspořádali celodružinovou soutěž: JÍZDA ZRUČNOSTI NA KOLOBĚŽCE.

Už jsme se těšili na DRAKIÁDU, kterou jsme bohužel nestihli uskutečnit z důvodu zavření škol. Tak snad v listopadu. I přes krátký čas strávený ve třídách se nám podařilo vyrobit a nakreslit několik věcí, které si můžete prohlédnout na přiložených fotkách.

Vychovatelky školních družin

ZŠ Morkovice | 2020-2021