Dnes je středa 18. září 2019. Svátek má Kryštof. Podzimní prázdniny budou za 41 dní.

Nový kroužek - sebeobrana

V příštím školním roce budete mít své děti možnost přihlásit na unikátní kroužek. Tento kroužek neorganizuje škola, ale s velkou radostí jej podporuje. Jedná se o druh bojového sportu - systém sebeobrany.

Lekce budou probíhat dvakrát týdně. Vždy v pondělí a středu od 15:30 do 16:30 hod. Do cca konce října (než bude opravena tělocvična ve škole) na hale a pak v tělocvičně školy. Začíná se druhý týden v září.

Máte možnost bezplatně přijít na první lekci (třeba i děti s rodiči) a poté se rozhodnout, jestli chodit chcete. Aktuální info ještě připomeneme na začátku školního roku. Kroužek je vhodný pro žáky od 1. do 9. třídy. Pokud bude zájem o lekce pro dospělé, mám informace, že to lze zařídit.

ZŠ Morkovice | 2019-2020