Dnes je neděle 19. srpna 2018. Svátek má Ludvík. Jsou hlavní prázdniny. Školní rok začne za 15 dní.

Elektrotechnický kroužek

UPOZORNĚNÍ: Z důvodu konání prezidentských voleb a činností, které jsou s těmito volbami spjaty, bylo nutné poopravit původní rozpis schůzek. Mění se pouze lednové termíny, další měsíce zůstávají beze změny. Aktuální rozpis najdete pod odkazem "AKTUALIZACE termínů schůzek".

Děkuji všem žákům za pochopení změn a děkuji za Váš zájem o kroužek.

Mgr. Radek Strnadel, vedoucí kroužku

Ve školním roce 2017–2018 se k práci v elektrotechnickém kroužku přihlásil rekordní počet žáků. Je jich 29. Aby byla možná smysluplná a hlavně bezpečná práce ve školní dílně, bylo nutné přistoupit k organizační úpravě - žáci byli rozděleni na první schůzce do dvou skupin, které se schází odděleně podle předem připraveného rozpisu. Ten je k dispozici ke stažení pod výše uvedenými odkazy.