Dnes je sobota 5. prosince 2020. Svátek má Jitka. Vánoce budou za 18 dní.
Distanční výuka Projekty Dokumenty Školní rok Naše škola 2020-2021

Organizační opatření ředitelky školy

AKTUÁLNĚ:
JAK TO BUDE OD PONDĚLÍ 5.10.2020?
1. stupeň: bez velkých změn. Do hudební výchovy ani do jiných předmětů nebude zařazován zpěv. Tělocvik bude včetně plavání. Kroužky jedou normálně.
2. stupeň: bez velkých změn. Do hudební výchovy ani do jiných předmětů nebude zařazován zpěv. V tělocviku bude sportovní činnost nahrazena činností náhradní dle ŠVP a rozhodnutí předmětové komise tělesné výchovy. Všechny kroužky vyjma florbalu pro 2. stupeň jsou normálně v provozu.
Ohledně kroužku florbal pro 2. stupeň vás budeme informovat jakmile budeme mít více informací.

PROSBA k rodičům
Prosím pomozte nám chránit normální běh školy. Pokud bude komukoliv ve vaši společné domácnosti nařízena karanténa, neposilejte nám děti do školy ( i když hygiena dětem karantenu neuloží). Zavolejte ředitelce a domluvíme se, jak budeme postupovat dál. Jsme schopni vám výuku přenášet on-line domů. K tomu se ale potřebujeme spolu domluvit a sladit vše technicky. Děkuji, že tím pomáháte nám všem. Prosím o sdílení. Děkuji.
Mgr. Jana Teriaki, ředitelka školy

Od pátku 18.9.2020 jsou roušky povinné pro žáky a vyučující 2. stupně nejen ve společných prostorách, ale také při výuce. Výjimkou je tělesná výchova a zpěv při hudební výchově. Tyto informace jsou zatím pouze z médií. Pokud by vládní nařízení znělo odlišně, budeme vás o tom informovat na webových stránkách školy.

Od 10.9.2020 jsou roušky ve všech společných vnitřních prostorách kromě učeben povinné. Děkujeme, že toto nařízení vlády respektujete.

Mgr. Jana Teriaki, ředitelka školy

Ochrana a bezpečnost vašich dětí je pro nás důležitá. Proto bychom vás rádi poprosili o spolupráci. Prosím respektujte také organizační opatření v příloze. Děkujeme.

ZŠ Morkovice | 2020-2021