Dnes je sobota 5. prosince 2020. Svátek má Jitka. Vánoce budou za 18 dní.
Distanční výuka Projekty Dokumenty Školní rok Naše škola 2020-2021

INFORMACE PRO RODIČE PRVŇÁČKŮ

Rodiče se svými prvňáčky budeme očekávat v pondělí 7.9.2020 od 7:30 do 7.55 hod. před školou. Deváťáci vás uvedou do vašich tříd, děti od školy dostanou drobné dárky jako upomínku na první školní den. Rodiče prosíme, aby si při vstupu do školy nasadili roušky. Děti roušky mít nemusí.

První školní den je zároveň takovou malou první třídní schůzkou. Dozvíte se na ní i informace k organizaci školního roku. Pokud nemáte vyplněné některé přihlášky (např. jídelna, družina, nepovinný předmět náboženství...) pak je budete moci vyplnit přímo na místě a dát paní učitelce.

Všichni prvňáčci mají na pondělí oběd odhlášený. Pokud bude váš prvňáček již první den v družině a budete chtít, aby měl oběd. Pak jej přihlaste ve školní jídelně na jidelna@zsmorkovice.cz nebo na tel. 725 996 980.

Mgr. Jana Teriaki, ředitelka školy

ZŠ Morkovice | 2020-2021