Dnes je pátek 30. října 2020. Svátek má Tadeáš. Jsou podzimní prázdniny.
Distanční výuka Projekty Dokumenty Školní rok Naše škola 2020-2021

AKTUÁLNÍ INFORMACE K DISTANČNÍ VÝUC

Od středy 14.10.2020 včetně jsou uzavřeny školy pro žáky. Výuka probíhá distanční formou a je pro všechny povinná. Sledujte aktuální informace na webových stránkách školy a na FB školy. Informace k distanční výuce najdete na vyuka.zsmorkovice.cz. Další informace najdete i v manuálu pro rodiče.

Pokud nemáte přístup na internet, kontaktujte naši školní asistentku na tel: 725 514 905, zadání úkolů vám vytiskneme a každý pátek od 11 do 12 hod. si pro ně přijdete ke škole.

Odběr obědů při distanční výuce
Všichni žáci mají po dobu distanční výuky obědy odhlášené. Pokud chcete obědy odebírat, pak se k odběru závazně přihlaste den předem mailem (jidelna@zsmorkovice.cz), sms nebo telefonicky na tel. 725 996 980. Při odběru prvního obědu odevzdejte přihlášku nebo ji pošlete mailem. Přihlášení je po celou dobu distanční výuky závazné. Neodebrané obědy propadají. Žáci budou obědvat ve školní jídelně v době mezi 11:00 – 12:00 hod., do jídlonosičů z hygienických důvodů nevydáváme. U 8. a 9. tříd, které tento týden začaly odebírat obědy do jednorázových obalů tento týden,dojedeme do pátku beze změn. Od pondělí nebude možné do jednorázových obalů odebírat. Po dobu prodloužených podzimních prázdnin od 26.10. do 30.10. se nevaří. Zároveň v době prodloužených prázdnin neprobíhá distanční výuka.

Ošetřovné (OČR)
Nově škola ošetřovné nepotvrzuje. Stačí čestné prohlášení rodiče.

Mgr. Jana Teriaki, ředitelka školy

ZŠ Morkovice | 2020-2021