Dnes je pondělí 25. května 2020. Svátek má Viola. Hlavní prázdniny budou za 37 dní.
Úkoly Projekty Dokumenty Školní rok Naše škola Výročí 90 let

Podpora technických prací na ZŠ Morkovice

Dotace je poskytována na základě programu MaS05-19 Podpora vybavení dílen v základních školách.

Škola získala finanční podporu ze Zlínského kraje ve výši 80 000,- Kč.
Trvání projektu: 1.9.2019 - 31.7.2020

Účel dotace: Dotace bude použita na dovybavení stávající dílny základní školy. Kromě pil, svěráků, šroubováků, kleští, vrtáků a pájek je potřeba také dokoupit 6 kusů dílenských stolů (žákovských pracovišť). V této chvíli je stav sice únosný, ale ne plně vyhovující záměrům tohoto školního roku a do budoucna. V tomto školním roce pilotujeme nové volitelné předměty v 8. ročníku - Technické práce, Výtvarné práce a design. Po delší době se nám podařilo obnovit technický kroužek pro žáky 1. - 6. tříd. Standardně využíváme dílny v pracovních činnostech v 6. ročníku. Do budoucna plánujeme rozšířit možnost využití dílny i v rámci hodin pracovních činností na 1. stupni, potažmo rozšířit volnočasovou nabídku kroužků v této oblasti. Žáci i rodiče tuto možnost vítají.

ZŠ Morkovice | 2019-2020