Dnes je sobota 22. září 2018. Svátek má Darina. Podzimní prázdniny budou za 37 dní.

Školní družina

Školní družina sídlí v jednom z pavilonů budovy základní školy, je tedy v bezprostřední blízkosti veškerého školního dění.

Ve školní družině se děti ráno a odpoledne věnují společným hrám a zábavě. Za pěkného počasí se mohou vydovádět na družinovém hřišti.

Provozní doba školní družiny je ráno od 6:15 do 7:35 hodin a odpoledne od 11:30 do 16:00 hodin. Docházka zapsaných žáků je povinná, nepřítomnost musí být rodiči písemně omluvena.

Měsíční poplatek za využití školní družiny: 85,- Kč. Informace k úhradě poplatku:

Platby za školní družinu poukazujte pouze bezhotovostně na účet školy: 1483438369/0800.
Do zprávy pro příjemce napište: jméno žáka, třída, školní družina
Platba se bude provádět ve třech etapách:

září – prosinec částka 340,- Kč do konce listopadu
leden – březen částka 255,- Kč do konce února
duben – červen částka 255,- Kč do konce května

Kritéria pro přijetí žáka do školní družiny

• uchazeč je žákem ZŠ Morkovice
  • věk uchazeče (přednost mají mladší žáci)
  • zákonní zástupci splnili všechny podmínky přijetí (formální náležitosti jako jsou přihláška, informace o času vyzvedávání žáků, informace o osobě zmocněné žáka vyzvednout, seznámení se s vnitřním řádem družiny, apod.)
  • maximální počet žáků školní družiny zapsaný ve školském rejstříku (školní družina přijímá maximálně do počtu 100 žáků)
Ve školním roce 2018/2019 byli do školní družiny přijati všichni přihlášení žáci