Dnes je sobota 20. července 2019. Svátek má Ilja. Jsou hlavní prázdniny. Školní rok začne za 44 dní.

Ekotým

SOUTĚŽ O NEJORIGINÁLNĚJŠÍ SELF-MADE NÁKUPNÍ TAŠKU
EKOTÝM - eTwinning

SOUTĚŽ O NEJORIGINÁLNĚJŠÍ SELF-MADE NÁKUPNÍ TAŠKU

V rámci kampaně na omezování využívání plastových tašek Ekotým vyhlašuje soutěž o nejoriginálnější "self-made" nákupní tašku. Zapoj fantazii a vyrob nákupní tašku. Tu poté označ svým jménem a třídou (připíchni na ni lístek nebo na ni nalep štítek apod.) a dones ji do kanceláře školy. Soutěž se uzavírá 4. prosince. Čeká vás zajímavá výhra.

EKOTÝM - eTwinning

Let´s beat plastic pollution neboli Pojďme spolu porazit znečištění planety plasty. To je téma, které sdílíme v rámci eTwinningového projektu se školami z Turecka, Itálie a Španělska. Z dotazníkového šetření mezi žáky vyplynulo, že více jak polovina žáků kupuje plastové nákupní tašky. Cílem naší kampaně je jejich snížení.

Vše o Ekotýmu naší školy najdete zde https://zsmorkovice.wixsite.com/ekotym.

Budeme se zabývat prostředím školy, blízkého i vzdáleného okolí. Ve spolupráci se žákovským parlamentem se budeme podílet na projektech týkajících se ekologie. Budeme se scházet jednou týdně.

ZŠ Morkovice | 2018-2019