TATO STRÁNKA JIŽ NENÍ OD SRPNA 2021 AKTUÁLNÍ. NAVŠTIVTE NAŠI NOVOU INTERNETOVOU STRÁNKU NA WWW.ZSMORKOVICE.CZ.
Distanční výuka Projekty Dokumenty Školní rok Naše škola 2020-2021

TATO STRÁNKA NENÍ OD SRPNA 2021 AKTUÁLNÍ
DOČASNĚ JE ZDE JEŠTĚ DOSTUPNÁ PŮVODNÍ VERZE STRÁNKY.
NOVÁ VERZE STRÁNKY JE NA STÁLE STEJNÉ ADRESE
WWW.ZSMORKOVICE.CZ.

Informace o této stránce

Stránky předpokládají rozlišení 1024 x 768 bodů a větší. Stránky by měly být bezchybně zobrazeny v prohlížečích
Microsoft Internet Explorer, Mozilla Firefox a Google Chrome. Grafický návrh, realizace a správa internetových stránek: Mgr. Radek Strnadel

Historie internetové stránky ZŠ Morkovice

Ano, i naše internetová stránka má svou historii. Z původních pár (z dnešního pohledu ničím nezajímavých) stránek se naše webová prezentace rozrostla na několik desítek stran plných informací a fotografií ze života naší školy.

První internetovou stránku měla naše škola ve školním roce 2001-2002. Stránka postupně měnila svou podobu a také bohatost zveřejňovaných informací. S pořízením digitálního fotoaparátu a jeho využíváním k dokumentaci školních akcí se naše internetová stránka stala zajímavější, bohatší a barevnější.

Na níže uvedených snímcích můžete vidět postupnou proměnu, kterou naše internetová stránka v průběhu uplynulých let prošla. První fotografie ukazuje vůbec první verzi naší internetové stránky, kterou jsme měli umístěnu u společnosti WorldOnLine - poskytovatele internetového připojení, později známého pod názvem Tiscali.cz. Modré tóny barev zůstaly zachovány i ve druhé verzi internetové stránky z roku 2003. V roce 2004 přišla opět změna grafického ztvárnění stránky. Tentokrát byly zvoleny barvy blízké barvám fasády staré budovy naší školy. Dominantní se staly barvy v odstínech červené a tmavě žluté a tato barevná kombinace setrvala na internetové stránce školy až do roku 2014.

V pořadí čtvrtá verze internetové stránky z roku 2006 je zajímavá především tím, že na pozadí využívá JavaScript a PHP. Aktualizace stránky se stala pohodlnější, což se pozitivně projevilo v aktuálnosti zveřejňovaných informací.

Pátá verze naší stránky pochází z roku 2008. V pořadí šestý grafický návrh ze srpna roku 2009 byl prozatím rekordní v tom, že byl využíván plných pět let až do roku 2014.

Zatím poslední grafický návrh stránky pochází ze září roku 2014. Stránka dostala pestré barvy a stala se tak určitě veselejší. Přejeme si, aby z ní vyzařovala pozitivní energie, radost a aby se její návštěvníci vždycky snadno a rychle dostali k požadovaným informacím.

Mgr. Radek Strnadel

Informace o této stránce
Informace o této stránce
Informace o této stránce
Informace o této stránce
Informace o této stránce
Informace o této stránce
Informace o této stránce
ZŠ Morkovice | 2020-2021