Dnes je sobota 22. září 2018. Svátek má Darina. Podzimní prázdniny budou za 37 dní.
Výuka Projekty Dokumenty Školní rok Naše škola Výročí 90 let

Pedagogický sbor

Aktuální seznam všech pedagogických pracovníků bude k dispozici 1. září 2018.

E-mailové adresy pedagogických pracovníků školy mají tvar:
jmeno (tečka) prijmeni (zavináč) zsmorkovice (tečka) cz

Jméno Třídnictví    Vyučované předměty, zodpovědnost za
Mgr. Jana Teriaki AJ, Vol ředitelka
Mgr. Jitka Kyasová AJ, zástupce ředitele pro 1. stupeň, výchovná poradkyně pro 1. stupeň, vedoucí předmětové komise cizích jazyků, vedoucí metodického sdružení 1. stupně,
PhDr. Jakub Forýtek TV, VkO, Inf, AJ, zástupce ředitele pro 2. stupeň, kabinet TV, koordinátor ŽP, koordinátor ŠVP
Mgr. Vladimíra Pospíšilová 1.A
Mgr. Hana Doleželová 1.B sbírka 1. tříd
Mgr. Hana Vybíralová 2.A uvádějící učitelka
Michaela Ptáčková, DiS. 2.B
Mgr. Lucie Dopitová 2.C
Mgr. Kristýna Ludíková 3.A
Mgr. Zuzana Křůmalová 3.B Implementace matematiky prof. Hejného, uvádějící učitelka
Mgr. Tereza Pospíšilová 4.A
Mgr. Lenka Foltýnová 4.B Sportovní akce 1. stupně
Mgr. Bronislav Mich 5.A sbírka sborovna 1. stupně
Mgr. Kamila Červenková 5.B sbírka 1. stupně
Mgr. Veronika Šmídová 6.A Čj, cvČj, D, semD,
Mgr. Linda Pipek Lendelová 6.B Čj, Aj, TV, VkZ, VkO
Mgr. Monika Navrátilová 6.C Z, semZ, VkO, Vv, Sbírka Z
Mgr. Jana Barnetová 7.A Rj, Vv, VkO, Vedoucí předmětové komise Vv
Mgr. Miroslav Koudelka 7.B Čj, semČj, Aj, cvAj, Vedoucí předmětové komise ČJ, sbírka AJ, sbírka ČJ, uvádějící učitel
Mgr. Jiřina Forbelská 7.C M, cvM, VkO
Mgr. Martina Ludíková 8.A Aj, Vol, koordinátor pro nadané žáky
Mgr. Eva Pátíková 8.B Čj, D, semD, Vv, PR školy, vedoucí předmětové komise D, Z, sbírka dějepisu, školní asistentka
Mgr. Dana Derková 9.A M, cvM, Př, školní metodička prevence, sbírka přírodopisu, lektorka zážitkové pedagogiky
Mgr. Zdeněk Zaoral 9.B Př, semPř, F, semF, Ch, Vol, vedoucí předmětové komise Př, F, Ch, sbírka chemie, uvádějící učitel
Mgr. Denisa Marková Ch, Pč, Vv, Vko
Ivo Síleš ČJ, Tv
Mgr. et Bc. Marie Sobotková, dipl. um. Hv, Vedoucí předmětové komise Hv, sbírka Hv
Mgr. Radek Strnadel M, semM, Inf, semInf, Pč, Vol, sbírka informatiky, ICT, vedoucí předmětové komise M+Inf, sbírka M
Ing. Radka Zdražilová VkZ, Př, F, Pč, Vol, výchovná poradkyně pro 2. stupeň, kariérová poradkyně, vedoucí předmětové komise Pč, školní kuchyňka, sbírka Fy
Bc. Alena Večerková, DiS. asistentka pedagoga 8.B, koordinátor ŽP, vedoucí školských zařízení, sbírka asistentek, lektorka zážitkové pedagogiky
Vlasta Beerkensová asistentka pedagoga 7.C, keramická dílna
Renáta Brablíková asistentka pedagoga 3.A
Veronika Hlaváčová asistentka pedagoga 4.A
Lenka Ryšánková asistentka pedagoga v 3.B
Lenka Oulehlová asistentka pedagoga 6.C, vychovatelka ve školním klubu
Jolana Churá asistentka pedagoga 8.A, školní asistentka
Kristýna Valouchová, DiS asistentka pedagoga 6.A, vychovatelka ve školní družině
Marcela Hrozová asistentka pedagoga 7.A
Ivana Špatinová asistentka pedagoga 1.B
Andrea Tesařová asistentka pedagoga 4.B
Kateřina Polišenská školní asistentka se zaměřením na sociální práci
Jindřiška Dobešová vychovatelka ŠD
Antonie Hrušáková vychovatelka ŠD kabinet družin
ZŠ Morkovice | 2017-2018