Dnes je neděle 19. srpna 2018. Svátek má Ludvík. Jsou hlavní prázdniny. Školní rok začne za 15 dní.

Fotografická soutěž - výsledky

Na naší škole se uskutečnila fotografická soutěž. Tato akce byla spojena s Dnem Země, takže žáci mohli fotit v podstatě vše, co se týče Země, přírody. Každý žák mohl zaslat maximálně dvě vlastní fotografie.

Všem, kteří zaslali fotky do soutěže, děkujeme. Všechny byly povedené. Fotky hodnotili žáci žákovského parlamentu, kdy hlasovali pro jednotlivé fotografie, které byly v rámci objektivity bez jakéhokoliv označení.

Autoři 3 vítězných fotografií nakonec jsou:

1. Nikola Podrazilová
  2. Jan Otevřel
  3. Nikola Podrazilová

Vítězové dostali ceny v podobě paměťových microSD karet s dostatečnou kapacitou k pořizování fotografií, videí a ukladání dat na přenosných zařízeních. Vítězné fotky si můžete prohlédnout zde.

členové žákovského parlamentu