Dnes je neděle 19. srpna 2018. Svátek má Ludvík. Jsou hlavní prázdniny. Školní rok začne za 15 dní.

Už jsme čtenáři

V pátek 1. června 2018 nastal pro žáky z 1.B třídy významný den. Krátce po poledni totiž byli před rodiči, prarodiči, sourozenci a dalšími hosty slavnostně pasováni na čtenáře. Tuto událost malí prváčci oslavili pásmem tanečků, písní a básniček.

Přeji všem našim novým čtenářům, aby přečetli co nejvíce knih, neboť tímto dnem byli přijati mezi ty, kterým již bylo přáno proniknout do velikého tajemství písmenek, slov a vět, z nichž se skládají příběhy. Na závěr bych také chtěla poděkovat rodičům těchto malých žáčků, kteří s námi vyučujícími spolupracují a jejichž podpora nám dodává sílu a energii do další práce. V pátek to bylo znát. Velmi přátelská a milá atmosféra pro mne zůstane příjemnou vzpomínkou a zároveň velkou motivací.

Mgr. Hana Michová

Už jsme čtenářiUž jsme čtenářiUž jsme čtenářiUž jsme čtenářiUž jsme čtenářiUž jsme čtenářiUž jsme čtenáři