3.A na besedě v knihovně

V úterý 18. října jsme se vypravili na besedu do místní knihovny. Knihovna je jako oceán.... Tisíce různých knih. Každá jinak velká i barevná, každá zajímavá. Jedna je pohádková, druhá historická, třetí komická a u další se dokonce i bojíte. To všechno jsme si mohli prohlédnout v naší morkovické knihovně. Dokonce jsme hledali knihy podle jmen autorů a to nás bavilo nejvíc. Někteří z nás byli v knihovně poprvé, ale určitě ne naposledy. Všem se návštěva moc líbila a vzali jsme si i přihlášky do knihovny. Teď už víme, že čtení nemusí být až taková nuda, když si vybereme správnou a dobrou knihu podle toho, co nás baví a zajímá. S výběrem knihy nám ráda poradí i paní knihovnice, které tímto děkujeme za pěknou a zajímavou besedu.

Třída 3.A s paní učitelkou a s paní asistentkou