Baldovec

Ve čtvrtek dne 27. 4. 2023 se naši páťáci vydali na školní výlet do sportovního centra Baldovec. Od školy jsme odjížděli v 08:30 hod. a na místo jsme dorazili zhruba kolem půl desáté. Odložili jsme si na chatkách zavazadla a vraceli jsme se zpět na recepci pro povlečení na postele. Vybalili jsme se, povlekli jsme si postele a poté začal první program, rozdělili jsme se na jednotlivé týmy a hráli jsme hry. Po pečlivém vyslechnutí instruktáže ohledně bezpečnosti se konečně mohli vrhnout do víru lanového centra a horolezecké věže.  Odvážlivci zdolali téměř 100 schodů na rozhlednu - maják. Děti měly také možnost předvést se ve střelbě z luku na terč a zahrály si netradiční týmové hry.  Kolem 13:00  jsme šli na oběd. Po obědě následoval zasloužený odpolední odpočinek. Pak následovali další zajímavé sportovní aktivity. Celou atmosféru podtrhávala příroda v malebném údolí Bílé vody, obklopeném hlubokými lesy.  Večer jsme se sešli všichni u chatky našich p. učitelek, kde jsme tančili a zpívali písničky. V jedenáct hodin, jsme už všichni spali.  
V pátek 28.04.2023 po ranní rozcvičce a snídani jsme sbalili, uklidili chatky a jeli do školy. Celý výlet byl opravdu podařený a všichni do jednoho jsme si ho užili.

Máme spoustu dalších zážitků, na které jen tak nezapomeneme. Konec konců, fotky mluví za vše :-).