Šikula Cup 2022/23

V pondělí 22. 5. 2023 se na 1. stupni naší školy uskutečnil další ročník soutěže ve skákání přes švihadlo ŠIKULA CUP 2022/23. Žáci téměř celý školní rok mohli trénovat a zlepšovat svou fyzickou kondici.

V samotné soutěži skákali nejprve samostatně, a potom ti starší ve dvojici přes jedno švihadlo. Jsme rádi, že těmto dětem není cizí pohyb a že dokáží pro své tělo a zdraví něco udělat.

A na závěr dvě poděkování: Nejprve Sáře Soviárové, která nenechala na holičkách spolužáka Jakuba J. Zábojníka. Ten neměl po onemocnění spolužáků nikoho do dvojice. Sára se nabídla, že s ním společně odskáče ještě jednou ve dvojici! Odměnou ji bylo po vítězství v jednotlivcích a druhém místě se svou parťačkou Terezkou i 3. místo právě s Jakubem! Sáro, jsi skvělá kamarádka! Zlato, stříbro i bronz jsou po zásluze Tvoje!

Dále velmi děkuji žákům, paní učitelce a p. asistentkám ze třídy 5. A za bezproblémovou organizaci.

Sportu zdar!

Mgr. Lenka Foltýnová