Školní ples opět po dvou letech

V sobotu 19. března se uskutečnil odložený ples Základní školy Morkovice, který ve spolupráci se školou uspořádala Rodičovská akademie. V pořadí 4. ročník této akce se konal po dvouleté pauze, kterou způsobila opatření spojená s nemocí Covid 19. Není proto divu, že se během jednoho dne vyprodaly všechny místenky. Nejen chuť po normálním životě, ale také bohatý program a tombola, byly velkými lákadly.

Po úvodní zahajovací řeči, se mohli návštěvníci podívat na vystoupení bývalé žákyně školy a mažoretky Nikči Podrazilové a také bývalého žáka Standy Vysloužila, který předvedl svoji světelnou show. Vrcholem večera pak byla polonéza žáků devátých tříd, která se stala již tradicí. Několikatýdenní nacvičování přineslo své ovoce, neboť jejich výkon byl opravdu velmi povedený. Diváci tanečnice a tanečníky ocenili bouřlivým potleskem a rodiče mohli vidět své dospívající děti ve zcela jiném světle. Kulturní program zakončila taneční skupina děvčat ze ZUŠ Kroměříž s country vystoupením.

Pak se již na parketu začali objevovat první odvážlivci z řad návštěvníků, kterým během večera hrál DJ Jiří Dosoudil. Chybět nemohlo losování bohaté tomboly a ti, kteří měli dost sil, se vydali domů až nad ránem. Tímto bychom chtěli poděkovat všem, kteří se do organizace plesu zapojili, přispěli do tomboly, vystupovali a připravili výbornou večeři.

Mgr. Eva Najmanová