Šikula Cup opět v Morkovicích

Ve čtvrtek 31. 3. se na 1. stupni naší základní školy uskutečnil po dvouleté covidové přestávce další ročník soutěže ve skákání přes švihadlo ŠIKULA CUP 2021/22.

V tělocvičně se během dopoledne postupně prostřídalo téměř 119 žáků prvního stupně. Všichni si prověřili svou fyzickou kondici a v limitovaném čase skákali co nejrychleji přes švihadlo. Skákali nejprve samostatně, a potom ti starší ve dvojici přes jedno švihadlo.

Jsme rádi, že těmto dětem není cizí pohyb, že dokáží pro své tělo a zdraví něco udělat. Vždyť “VE ZDRAVÉM TĚLE, ZDRAVÝ DUCH!!” Toto staré sokolské heslo stále platí a budeme rádi, když se při podobných soutěžích setkáme s ještě více sportovními nadšenci.

Děkuji všem, kteří se na bezproblémovém průběhu soutěže podíleli, především žákům 5.A třídy a děvčatům z 5.B.

Sportu zdar!

Mgr. Lenka Foltýnová