Okresní kola turnaje Mc Donald´s Cupu

Ve středu 3. května a ve čtvrtek 4. května se naše dvě mužstva fotbalistů z 1. stupně zúčastnila okresních kol ve fotbalovém turnaji McDonald´s Cup 2021/22.

Obě obsadila 2. místo v tomto turnaji. Kluci z 1. - 3. třídy prohráli v Bystřici pod Hostýnem jediné utkání se ZŠ Zachar Kroměříž a žáci 4. - 5. tříd hráli v Hulíně. Podlehli, po vysokých výhrách ve všech ostatních utkáních, jen finalovým soupeřům ze ZŠ Oskol Kroměříž.

Našim reprezentantům gratulujeme ke krásnému výsledku a věříme, že po prvotním smutku, že to nebyla prvenství, si uchovají jen pěkné vzpomínky na tuto reprezentaci naší školy.

Dík patří klubu FC Morkovice a rodičům malých fotbalistů za obětavost a pomoc při uskutečnění této akce.  Poděkování patří především trenérovi p. Davidu Vlčkovi, p. Petru Shromáždilovi a p. Ladislavu Tesařovi, kteří zajišťovali dopravu a s dětmi oba turnaje absolvovali.

S pozdravem: Sportu zdar a fotbalu zvlášť

tř. uč. skvělých sportovců z 5.A Lenka Foltýnová