Projekt EDISON

Ve spolupráci ze studentskou organizací AIESEC přivítáme v rámci projektu EDISON v naší škole zahraniční studenty, kteří v rámci hodin anglického jazyka představí žákům své domovy. Letos to budou studenti z Číny, Indonésie a Taiwanu. Stát se hostitelskou rodinou je dobrá příležitost pro vás a vaše děti nejenom procvičit angličtinu, která je v tomto projektu společným komunikačním jazykem, ale také mít možnost poznat jinou kulturu a představit také kulturu naši. V čem to spočívá? Poskytnou ubytování, snídaně a večeře, Zbytek už je na vaší iniciativě a nápaditosti:-) Na oplátku získáte jedinečnou zkušenost a možná i přátele na celý život. Pokud máte zájem se stát hostitelskou rodinou, prosím pište na reditelka@zsmorkovice.cz nebo volejte na 702 089 508.

Profily studentů najdete v přílohách.

Mgr. Jana Teriaki