Škola v přírodě 4. tříd

V úterý 21. října se žáci čtvrtých ročníků ZŠ Morkovice vydali na tajemnou výpravu do malého městečka Podmitrov na Vysočině. Po příjezdu nás přivítaly milé organizátorky, které seznámily žáky s jejich tajemnou výpravou pod názvem STRÁŽCI ZEMĚ. Dostali od nich deníky tzv. RUKOVĚTI a společně jsme se vydali na výpravu, která trvala čtyři dny. Žáci plnili různé úkoly, hádanky, hledali magická místa, prozkoumávali neprobádaná území a při svých výpravách získávali klíče, které otvírají tajemné truhličky. Naše výprava bude trvat ještě v průběhu celého školního roku, protože jsme ještě neodhalili všechna tajemství.

Při naší výpravě jsme zažili spoustu zábavy nejen při pátrání a hledání, ale i při společné pyžamové párty, barvení triček, nočním opékání špekáčku a možná jsme se i trochu báli při noční stezce odvahy.

Bc. Kristýna Stravová