Workshop na Sochorce

Ve čtvrtek 24. listopadu 2022 jsme s 15 žáky 8. ročníku navštívili Střední odborné učiliště a Střední odbornou školu ve Vyškově. Pozvání jsme přijali na workshop v rámci polytechnického vzdělávání žáků základních škol, které škola pořádá. Kluci si v jedné dílně vyrobili hodiny a druhá skupina mozaiku z kachliček. Kluci byli moc šikovní, práce je bavila. Nakonec si zasoutěžili v řezání dřeva rámovou pilou dle předlohy pod vedením pana Michala Poče. Paní Mgr. Lenka Kosourová a PhDr. Hana Křivdová nás provedli dílnami školy a představili nám maturitní a učební obory střední školy „ Na Sochorce“. Ve škole jsme se setkali a mluvili s našimi bývalými žáky, kteří ve Vyškově studují. Děkujeme za příjemně strávené dopoledne na střední škole a těšíme se na další spolupráci.

 

 

 

Ing. Radka Zdražilová, kariérový poradce ZŠ Morkovice