Okresní kolo turnaje McDonald´s Cup

Ve středu 3. 5. a ve čtvrtek 4. 5. se naše dvě mužstva fotbalistů z 1. stupně zúčastnila okresního kola ve fotbalovém turnaji McDonald´s Cup 2022/23.

Mladší žáci: 1. - 3. třída - hráli svůj turnaj na hřišti Bystřici pod Hostýnem a obsadili po tuhých bojích 3. místo a do krajského kola nepostoupili. (Postupuje vždy jen vítěz.)

Starší žáci: 4. - 5. třída - hráli v Hulíně a s jedním vítězstvím, jednou remízou a jednou prohrou nepostoupili ze skupiny do finalových bojů a tím pádem ani do krajského kola. Přesto si zaslouží obě mužstva pochvalu za velikou bojovnost a snahu. Každá porážka zamrzí, ale život jde dál a věřím, že brzy příjdou další úspěchy našich malých fotbalistů.

Děkuji tímto hráčům:

Kategorie A: 1 – 3. třída: Samuel Šipoš -1. B; Gia Huy Nguyen, Jakub Foltýn, Adam Babák z 2. B; Jan Vinklárek z 3.B; Petr Lasovský, Radek Pospíšil, David Morong a Daniel Tesař ze třídy 3. A.

Kategorie B: 4. - 5. třída: Matyáš Vlček a Matyáš Kapounek – 4. A; Jakub Kučera, Michal Lujka a Martin Novotný z 5. A; Matěj Havelka, Vojtěch Tesař a Leopold Hrušák z 5. B.

Velké poděkování patří za vedení mužstev panu Davidu Vlčkovi a paní Renatě Morongové. Za dopravu i psychickou podporu děkujeme panu Ladislavu Tesařovi, a dále všem rodičům a prarodičům, kteří své ratolesti na turnaji podporovali.

Mgr. Lenka Foltýnová