Prvňáčci vyrazili na výlet do Hodonína

V pondělí 20. května žáci prvních tříd vyrazili na výlet do Hodonína. Ač cestu autobusem doprovázely kapky deště, brzy nám vysvitlo sluníčko.

Po příjezdu do Hodonína jsme zamířili do přístaviště, kde jsme potkali místního piráta, který nás vzal na pirátkou plavbu po řece Moravě. Nejprve jsme se všichni namaskovali barvičkami na obličej a poté si rozdali zbraně pro zastrašení nepřítele. Vybaveni pirátskou vlajkou, dalekohledem a mapou pokladu jsme se vydali k lodi.

Plavba lodí byla napínavá a plná úkolů pro naše malé piráty. Vše se vydařilo skvěle, poklad jsme skutečně našli a spravedlivě si jej mezi sebe rozdělili.

Poté jsme se posilnili svačinkou a už jsme směřovali k místní ZOO, kde jsme viděli mnoho zvířat, občerstvili se, koupili si nějaký ten suvenýr, a dokonce si i pohráli na dětském hřišti.

Výlet se nám moc líbil a těšíme se, co nám ještě poslední měsíc v tomto školním roce přinese.

Mgr. Kristýna Ludíková