Červen v 5.A

A máme tu červen, blíží se čas loučení a změn. Ale my se stále učíme a zjišťujeme, že se máme pořád móóóóc dobře. Uvědomujeme si to i při setkání s žákyněmi 9. tříd, které před nedávnem navštívily s dalšími spolužáky koncentrační tábor Osvětim. Svou prezentací nás seznámily s hrůzami fašismu a především holocaustu. Nikdy víc!!!

Pak jsme se už těšili na spaní ve škole, které proběhlo ve čtvrtek 16. 6. Chtěli jsme se tím rozloučit se dvěma spolužáky, kteří odchází z naší třídy do jiných škol, ale taky s 1. stupněm základní školy. Vždyť už budeme šesťáci! Od dobré nálady nás neodradila ani bouřka, která akci předcházela. A že jsme si to užili, mrkněte na naše fotky a video. Moc děkujeme rodičům za dobroty, opékání špekáčků a zápas ve vybíjené. Velký dík patří taky paní učitelce M. Honkové, která spolu s námi noc ve škole strávila a byla super:)

Ještě navštívíme Prahu a hurá na prázdniny!

 

Třída 5.A a tř. uč. Lenka Foltýnová