Adaptační kurz

Na konci srpna jsme se zúčastnili adaptačního kurzu na naší základní škole. Přihlásili jsme se, protože jsme mohli spát ve škole.

Naše první aktivita byla stavění stožáru, moc se nám to nelíbilo, protože jsme se pohádali. Ale naopak se nám líbila aktivita čarodějnice, protože to byla zábavná aktivita. Jako další program bylo přespání ve třídě. Večer jsme se dívali na film, k tomu jsme měli dobré pití a jídlo. Po filmu jsme šli spát. Bylo to super a chtěli bychom spát zase ve škole.

Lukáš, Jusťa a Šárka 6.C

 

Ve středu 31.8.2022 se konal adaptační kurz. Měli jsme zábavný program, začátek byl o házení žabek, abychom si připomněli jména. Pak jsme se protahovali, to ani jeden tým nevyhrál. Později jsme lezli na hory, to byla jedna z nejlepších aktivit. Po svačině jsme se přesunuli do školního parku a tam zkoušeli důvěru a sebedůvěru.

Program byl velmi zábavný a neměl žádné chyby. Nejlepší z programu byly čarodějnice, které jsme hráli když se setmělo, potom jsme hráli ještě schovku. Kurz všechny bavil a byl moc povedený.

Adrian a Martin 6.A

 

Adaptační kurz byl za mě super, společně jsme seznamovali, běhali přes lano a povedlo se nám to na poslední pokus. Potom jsme hráli hory, byli jsme skvělý tým, jmenovali jsme se CHÁBŘI, jako jediní jsme měli osm hor. Potom jsem šli na oběd a pak hráli věž, týjooo to nám dalo vážně zabrat, ale nakonec jsme to dali. Na večeři jsme měli řízek. A potom začala tma a hráli jsme čarodějnice, pomáhali jsme si navzájem a potom hráli schovku, bylo to fakt těžký, byla tma, ale zvládli jsme to!

Katka 6.B