Dnes je čtvrtek 23. května 2019. Svátek má Vladimír. Hlavní prázdniny budou za 37 dní.

Vítejte na internetové stránce Základní školy Morkovice

AktualitaErasmus + v Morkovicích pokračuje

Uplynul rok, a my jsme v neděli 12.5.2019 přivítali naše kamarády ze slovenské Základní školy J. V. Šimka v Žitavanech.
AktualitaSportovní den 9.A a 1.A

Dne 17. května připravili žáci 9.A sportovní den pro žáky 1.A třídy. Nachystali aktivity, připravili malování na obličeje malých školáků. Společně si deváťáci s prvňáčky zahráli různé hry.
AktualitaTerénní exkurze Poušť a řeka

V pondělí 6. května se vybraní žáci druhého stupně zúčastnili terénní exkurze s názvem Poušť a řeka.
AktualitaČtení pro babičky a dědečky

V rámci projektu Dny dětského čtení jsme 7. května navštívili Dům s pečovatelskou službou v Pačlavicích.
AktualitaSvátek matek

Ke dni matek žáci 1.B vyrobili pro maminky papírové taštičky. Také se naučili krásnou básničku.
AktualitaPříměstské tábory a letní školy 2019

AktualitaInformace pro budoucí prváčky

Zápis do 1. tříd proběhne 30. dubna 2019
od 14 do 17 hodin.
AktualitaZpívej - vystoupení pro veřejnost

AKCE ODLOŽENA
AktualitaChtěli byste podpořit talent svého dítěte?

Zkuste Talnet - více info zde: www.talnet.cz

ZŠ Morkovice doporučuje T - exkurze:
www.talnet.cz/web/talnet/t-exkurze
Kanál videí Talnetu: www.youtube.com/user/talnet/videos
AktualitaVýsledek ankety

Děkujeme všem, kteří se zapojili do hlasování o oběd. Celkem přišlo 165 hlasů. Vyhrály boloňské špagety se 110 hlasy.

Rádi bychom v hlasování pokračovali i v dalších měsících. Prosím komunikujte své nápady na jídla, o které byste chtěli hlasovat, se žákovským parlamentem. Těšíme se na shledanou u další ankety.
AktualitaSuper hrdinové Ozoboti

VÍTEJTE DO NAŠEHO PILOTNÍHO MENTORSKÉHO PROJEKTU SUPER HRDINOVÉ OZOBOTI, který bude mít za úkol zpopularizovat práci s ozoboty během vyučování a zapojit dva nebo tři nové učitele z každé partnerské školy do sítě a projeků eTwinning.
AktualitaSoutěž Knihovny a knihovnictví ve světe

V rámci března měsíce knihy vyhlašujeme soutěž Knihovny a knihovnictví ve světe. Informace o soutěži najdete v následujících přiložených souborech.
AktualitaeTwinning: Let's Beat Plastic Pollution

eTwinning je platforma, přes kterou mohou zaměstnanci škol (učitelé, ředitelé, knihovníci ad.) z různých evropských zemí vzájemně komunikovat, spolupracovat, zapojovat se do projektů a sdílet své nápady. eTwinning je největší a nejzajímavější komunita škol v Evropě.
AktualitaEkotým

SOUTĚŽ O NEJORIGINÁLNĚJŠÍ SELF-MADE NÁKUPNÍ TAŠKU
EKOTÝM - eTwinning
AktualitaRodičovská akademie

Rodičovská akademie při Základní škole Morkovice, z.s. je dobrovolným sdružením rodičů dětí, které chodí do ZŠ Morkovice.
AktualitaKrajská síť podpory nadání

Naše škola se v dubnu 2017 stala členem Sítě podpory nadání ve Zlínském kraji.
AktualitaSchránka důvěry pro žáky i rodiče

Snažíme se o to, aby naše škola byla bezpečným místem.
Aby jsme do ní všichni rádi chodili, těšili se na setkání se spolužáky a učiteli.
Abychom se zajímavým a poutavým způsobem něco naučili.
A rádi na naši základku vzpomínali.
Nový systém vzdělávání dětí s odlišnými vzdělávacími potřebami

Informační kampaň k novému systému vzdělávání dětí s odlišnými vzdělávacími potřebami v základních otázkách a odpovědích:
Mýty a omyly o inkluzi

Zdají se Vám informace ohledně inkluze zmatečné a nejasné? Máte jako rodiče strach, co se to vlastně na naší základní škole bude od září dít? Pak si přečtěte Mýty a omyly o inkluzi ve veřejném prostoru, kterou vydala aliance Rodiče za inkluzi.
Chcete se stát sponzory školy?

Škole můžete poskytnout finanční, věcný dar nebo přímou materiální pomoc, finanční dar si můžete odečíst od základu daně.
Další školní akce
kolovýlet 6.B na Dřínov
Pasování na čtenáře - 1.třídy klášter, 14:30 hodin
7.C - výlet do Prahy
focení třídních kolektivů
Po 27.05.2019
9. ročníky - výzkum PF UK
Út 28.05.2019
výlet 3.A, 4.A, 4.B - Pustevny

VŠECHNY UDÁLOSTI

Polévka mrkvová
Kuře na zelí, gnocchi. Svačina:Chléb s pomazánkou z červené čočky
Polévka s kapáním
Smažená treska, bramborová kaše, kompot. Svačina: Skořicové řezy s kousky jablek, kakao, nápoj

CELÝ JÍDELNÍČEK

Nejnovější sdělení v okénku pro rodiče je ze dne 30.05.2017.

OTEVŘÍT OKÉNKO

ZŠ Morkovice | 2018-2019