Dnes je středa 18. září 2019. Svátek má Kryštof. Podzimní prázdniny budou za 41 dní.

Vítejte na internetové stránce Základní školy Morkovice

AktualitaRekonstrukce školy
DOČASNÁ ZMĚNA TELEFONNÍHO ČÍSLA

Z důvodu rekonstrukce školy není v provozu telefonní číslo pevné linky.

Telefonní kontakt po dobu rekonstrukce školy je 724 479 844.
Výběrové řízení na pozici školník

Výběrové řízení na pozici školník PDF
AktualitaCambridge jazyková zkouška

Key for schools -- dvouletá příprava na jazykovou zkoušku pro žáky 2. stupně naší školy.

Více viz. letáček.
AktualitaZájezd do Anglie - květen 2020

Pro žáky 2. stupně a jejich rodinné příslušníky nabízíme zájezd do Anglie. Předpokládaná cena 7600 Kč. V případě zájmu kontaktujte paní učitelku Martinu Ludíkovou na emailu martina.ludikova(zavináč)zsmorkovice.cz.
AktualitaPřekonání vlastních hranic třídy 5.A

Ve středu 11.9. jsme měli možnost "překonat svoje hranice" lezením na horolezeckou stěnu v Kroměříži. Všichni jsme si vyzkoušeli pocit výšky a odvahy.
AktualitaLogická olympiáda

Už je zase tady! A naše škola Vás srdečně zve k registraci i v letošním školním roce.
Rozvrh hodin

Jednotlivé rozvrhy hodin jsou seřazeny vzestupně od 1.A až po 9.B v členění na první a druhý stupeň.
AktualitaZájmové kroužky

Nabízíme Vám množství zajímavých kroužků. Přihlášky na kroužky přijímáme do 13. září. Zájmová činnost v kroužcích začíná v týdnu od 16. září. Pozor letos zásadní změna. Na každý kroužek vybíráme 100,- Kč na pololetí. Tyto finance budou využity výhradně na provoz kroužků.
AktualitaAdaptační kurz

Adaptační kurzy se staly na naší škole nedílnou součástí zahájení školního roku pro nově vzniklé třídy. Jako každý rok kurz probíhal v naší základní škole poslední víkend prázdnin.
AktualitaRodiče vystavují naší škole vysvědčení

Vážení rodiče,
děkujeme vám za čas, který jste strávili klasifikací jednotlivých „předmětů“ na vysvědčení naší školy. Celkem ze 425 rozdaných dotazníků se nám vrátilo 163, což je 38 %.
AktualitaNový kroužek - sebeobrana

V příštím školním roce budete mít své děti možnost přihlásit na unikátní kroužek. Tento kroužek neorganizuje škola, ale s velkou radostí jej podporuje. Jedná se o druh bojového sportu - systém sebeobrany.
AktualitaNaše země je krásná

Projekt "Naše země je krásná" je financován z programu Erasmus+, Klíčová Akce 2: Strategická partnerství pouze mezi školami. Z evropských dotací tak škola získala 43 720 EUR.
AktualitaChtěli byste podpořit talent svého dítěte?

Zkuste Talnet - více info zde: www.talnet.cz

ZŠ Morkovice doporučuje T - exkurze:
www.talnet.cz/web/talnet/t-exkurze
Kanál videí Talnetu: www.youtube.com/user/talnet/videos
AktualitaSuper hrdinové Ozoboti

VÍTEJTE DO NAŠEHO PILOTNÍHO MENTORSKÉHO PROJEKTU SUPER HRDINOVÉ OZOBOTI, který bude mít za úkol zpopularizovat práci s ozoboty během vyučování a zapojit dva nebo tři nové učitele z každé partnerské školy do sítě a projeků eTwinning.
AktualitaeTwinning: Let's Beat Plastic Pollution

eTwinning je platforma, přes kterou mohou zaměstnanci škol (učitelé, ředitelé, knihovníci ad.) z různých evropských zemí vzájemně komunikovat, spolupracovat, zapojovat se do projektů a sdílet své nápady. eTwinning je největší a nejzajímavější komunita škol v Evropě.
AktualitaRodičovská akademie

Rodičovská akademie při Základní škole Morkovice, z.s. je dobrovolným sdružením rodičů dětí, které chodí do ZŠ Morkovice.
AktualitaKrajská síť podpory nadání

Naše škola se v dubnu 2017 stala členem Sítě podpory nadání ve Zlínském kraji.
AktualitaSchránka důvěry pro žáky i rodiče

Snažíme se o to, aby naše škola byla bezpečným místem.
Aby jsme do ní všichni rádi chodili, těšili se na setkání se spolužáky a učiteli.
Abychom se zajímavým a poutavým způsobem něco naučili.
A rádi na naši základku vzpomínali.
Nový systém vzdělávání dětí s odlišnými vzdělávacími potřebami

Informační kampaň k novému systému vzdělávání dětí s odlišnými vzdělávacími potřebami v základních otázkách a odpovědích:
Mýty a omyly o inkluzi

Zdají se Vám informace ohledně inkluze zmatečné a nejasné? Máte jako rodiče strach, co se to vlastně na naší základní škole bude od září dít? Pak si přečtěte Mýty a omyly o inkluzi ve veřejném prostoru, kterou vydala aliance Rodiče za inkluzi.
Chcete se stát sponzory školy?

Škole můžete poskytnout finanční, věcný dar nebo přímou materiální pomoc, finanční dar si můžete odečíst od základu daně.
Další školní akce
Technický kroužek zahajuje svou činnost v pondělí 23.9. Sejdeme se ve 14.00 hod. ve školní hale.
Stolní tenis ve čtvrtek 19.9. v sokolovně, přijďte i s rodičem.

Pá 20.09.2019
Dopravní hřiště 4.A
Pá 20.09.2019
exkurze Středověká Krakov
Po 23.09.2019
Malá technická univerzita
St 25.09.2019
focení prvňáčků
Pá 04.10.2019
9.B Spaní ve škole
Ne 06.10.2019
projekt EDISON

VŠECHNY UDÁLOSTI

St 18.09.2019
Polévka boršč
Rýžový nákyp s ovocem, nápoj. Svačina: Obložený chléb se šunkou a sýrem.
Čt 19.09.2019
Polévka s kroupami
Svíčková na smetaně, knedlík, nápoj. Svačina : Houska se zeleninouvou pomazánkou.

CELÝ JÍDELNÍČEK

Nejnovější sdělení v okénku pro rodiče je ze dne 30.05.2017.

OTEVŘÍT OKÉNKO

ZŠ Morkovice | 2019-2020