Dnes je středa 15. srpna 2018. Svátek má Hana. Jsou hlavní prázdniny. Školní rok začne za 19 dní.

Vítejte na internetové stránce Základní školy Morkovice

AktualitaPomůcky pro školní rok 2018-2019

Na této stránce budou postupně zveřejňovány informace po pomůckách, které budou žáci potřebovat ve školním roce 2018-2019.
AktualitaOrganizace školního roku 2018-2019

Přehled nejdůležitějších termínů ve školním roce 2018-2019.
AktualitaKvěten a červen ve školní družině

Celý květen a červen nám svítilo sluníčko, a tak jsme většinu času trávili na zahrádce.
AktualitaVyřazování deváťáků 2018

Rok se s rokem sešel a my se rozloučili s dalšími deváťáky. Stalo se tak ve čtvrtek 28. června v místní sokolovně.
AktualitaVýlet do Květné zahrady

Ve středu 20. června nás čekal výlet do Květné zahrady v Kroměříži. Mnozí jsme toto kouzelné místo již navštívili, ale v kolektivu spolužáků to zas bylo úplně jiné.
AktualitaPříměstské tábory 2018

POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA

I v letošním roce nabízí ZŠ Morkovice letní příměstské tábory. Máte možnost si vybrat z několika turnusů. Každý turnus stojí 900 Kč bez stravy. Obědy jsou zajištěny v červenci v Agrodružstvu a v srpnu v naší školní jídelně.
AktualitaTechnické práce - výrobek podle vlastního návrhu

Ve volitelném předmětu technické práce popustili žáci uzdu své fantazii a ve školní dílně si vytvořili výrobek podle vlastního návrhu. Vznikly tak zajímavé modely dopravních prostředků, bojových tanků, figurek a také mechanický uklidňující datel v několika variantách. Při pohledu na fotografie musí každý uznat, že máme mezi sebou šikovné a tvořivé žáky.
AktualitaRodičovská akademie

Rodičovská akademie při Základní škole Morkovice, z.s. je dobrovolným sdružením rodičů dětí, které chodí do ZŠ Morkovice.
AktualitaPoděkování Rodičovské akademii

Na tomto místě bych chtěla jménem svým, jménem školy, zaměstnanců a hlavně žáků poděkovat aktivním členům Rodičovské akademie. Svým neuvěřitelným elánem a zapálením organizují skvělé akce, které nás nejenom baví, ale také pomáhají škole krýt náklady na různé radosti pro naše žáčky.
AktualitaPráce žáků naší školy

Školní dílna:
AktualitaKrajská síť podpory nadání

Naše škola se v dubnu 2017 stala členem Sítě podpory nadání ve Zlínském kraji.
AktualitaSchránka důvěry pro žáky i rodiče

Snažíme se o to, aby naše škola byla bezpečným místem.
Aby jsme do ní všichni rádi chodili, těšili se na setkání se spolužáky a učiteli.
Abychom se zajímavým a poutavým způsobem něco naučili.
A rádi na naši základku vzpomínali.
Nový systém vzdělávání dětí s odlišnými vzdělávacími potřebami

Informační kampaň k novému systému vzdělávání dětí s odlišnými vzdělávacími potřebami v základních otázkách a odpovědích:
Mýty a omyly o inkluzi

Zdají se Vám informace ohledně inkluze zmatečné a nejasné? Máte jako rodiče strach, co se to vlastně na naší základní škole bude od září dít? Pak si přečtěte Mýty a omyly o inkluzi ve veřejném prostoru, kterou vydala aliance Rodiče za inkluzi.
Chcete se stát sponzory školy?

Škole můžete poskytnout finanční, věcný dar nebo přímou materiální pomoc, finanční dar si můžete odečíst od základu daně.
Další školní akce
Pá 31.08.2018
1. pedagogická rada
Po 03.09.2018
Zahájení školního roku 2018/2019
St 05.09.2018
1. třídní schůzky - organizační pokyny 2018/2019
Po 17.09.2018
plavání 3. a 4. tříd
Po 24.09.2018
plavání 3. a 4. tříd
Čt 27.09.2018
Prožijme své osmičky: 1918, 1938, 1948, 1968, 1989

VŠECHNY UDÁLOSTI

St 15.08.2018
Polévka frankfurtská
Kuskus s tuňákem a zeleninou.
Čt 16.08.2018
Polévka mrkvová
Americké kotlety, brambory.

CELÝ JÍDELNÍČEK

Nejnovější sdělení v okénku pro rodiče je ze dne 30.05.2017.

OTEVŘÍT OKÉNKO